Dominikana

Dodano:

Dominikana to miejsce do którego chciałem się wybrać, wiele lat czekałem na możliwość odwiedzenia bajecznych białych plaż Dominikany, wiele lat marzyłem aby znaleźć się właśnie tam, być może było to spowodowane reklamami telewizyjnymi które widziałem, być może relacjami znajomych. Jednak udało się, swój pierwszy pobyt spędziłem w kompleksie hotelowym który przez wielu ludzi uważany jest za jeden z najlepszych na świecie.

Wyśmienite jedzenie, piękna piaszczysta plaża i zatopiony wrak statku widoczny z plażowych leżaków. Dominikana to miejsce w którym się zakochałem, jednak nie tylko ze względu na plażę - bo te są na całym świecie, bardziej chodzi o klimat jaki panuje na Dominikanie, o ludzi i atmosferę. Na Dominikanie byłem już pięć razy, czasami latam tam dwa razy do roku, niekiedy wybieram inne miejsca na swoje podróże.

Na Dominikanie jest jednak coś co bardzo mnie przyciąga, mimo tego że cena za urlop nie jest mała, wiem że wrócę tam na pewno jeszcze kilka razy. Najlepsze jest to że czym częściej wyjeżdżam na Dominikanę tym bardziej za nią tęsknię.

Marcin

Polecamy hotele na Dominikanie »
 

wszystkie artykuły »

Szukaj na mapie