Sylwestrowa Noc Przebojów w Gdyni

Dodano:

Już za kilka dni przywitamy Nowy Rok, organizatorem gdyńskiej imprezy jest telewizja Polsat, która zapewni największą w historii transmisję na żywo!!!

Choć o kosztach sfinansowania nikt w stacji nie chce rozmawiać, to wiadomo, że miasto Gdynia dołoży do organizacji imprezy 700 tyś. złoty. Dlaczego Gdynia ? Gdynia to miasto nowoczesne, będące najlepszym miejscem do życia w Polsce według wielu rankingów- mówi szefostwo telewizji Polsat.

Od początku grudnia na skwerze Kościuszki powstaje największa w Polsce scena o pow. około 2000 m kw. i wysokości 6-ciu pięter, która ma zgromadzić 150 tyś. osób, a przed telewizorami aż 5 milionów widzów. Sześć godzin nieustannej zabawy, sto gorących hitów z takimi gwiazdami polskiej estrady jak Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Maciek Maleńczuk, Enej, a także okrągłe jubileusze Krzysztofa Krawczyka i Budki Suflera.

Transmisja przedstawiana będzie także na największym ekranie, wielkości boiska do piłki nożnej, występy 30-stu artystów relacjonowane będą przez ponad 20 kamer, w tym jedną z najnowocześniejszego helikoptera telewizji Polsat – Newscopter. Telewizja Polsat dokłada wszelkich starań, aby ta impreza sylwestrowa była najhuczniejszą i najlepszą w Polsce.

Więcej szczegółów www.polsat.pl.

4holiday.pl także zaprasza wszystkich Państwa do wspólnej, szampańskiej zabawy na Skwerze Kościuszki w Gdyni ! Zapraszamy i życzymy Wszystkiego co Najlepsze w nowym 2014 roku !

Noclegi w pobliżu sylwestrowej imprezy:
Gdynia: http://4holiday.pl/noclegi/Gdynia/
Gdańsk: http://4holiday.pl/noclegi/Gdansk/
Sopot: http://4holiday.pl/noclegi/Sopot/
Rumia: http://4holiday.pl/noclegi/Rumia/

Zespół 4holiday.pl
 

wszystkie artykuły »

Szukaj na mapie