Typ obiektu: Pensjonat
Adres:
Jałowcowa 41
05–506 Lesznowola
Polska, woj. mazowieckie
Telefon: 22 797 30 04
Powołaj się na serwis 4holiday.pl !
E-mail: Wyślij zapytanie
Strona internetowa: www.podorzechami.pl
Ceny: od 75 do 250 zł / za pokójPłatności: gotówkaIlość miejsc: b/d
Dostępność: obiekt całorocznyŚniadanie w cenie: nieIlość pokoi: b/d

Opis obiektu

Magdalenka to słynna wieś usytuowana wśród pięknych lasów sosnowych Mazowsza, w pobliżu dwóch, bardzo ważnych tras komunikacyjnych prowadzących z Warszawy na południe Polski (Warszawa - Kraków i Warszawa - Katowice – Wrocław), położona w odległości około 16km od centrum stolicy, a 10km od lotniska Okęcie.
Specyficzne walory przyrodnicze Magdalenki oraz ciepła, rodzinna atmosfera naszego domu „Pod Orzechami” są gwarancją relaksu i udanego wypoczynku.
Nasze usługi są skierowane do klientów preferujących ciszę, spokój, bliskość natury, ale ceniących przede wszystkim klimat zbliżony do domu rodzinnego, za którym tęskni wielu podróżujących służbowo po Europie.

Nasz dom „Pod Orzechami” ma historię blisko 40-letnią. W latach 2006-2007 został przebudowany przy zachowaniu specyfiki głównych pomieszczeń, co decyduje o niepowtarzalnym klimacie tego miejsca.Swoją nazwę zawdzięcza 4 starym orzechom włoskim, których rozłożyste korony tworzą w sezonie letnim niepowtarzalną, naturalna osłonę tarasu.
Stare drzewa są miejscem odpoczynku wielu ptaków i zabawy wiewiórek.

Dla naszych Gości mamy następujące pokoje z łazienkami:

- apartament dla 2 osób,
- 1 pokój dla 1 osoby,
- 1 pokój dla 4 osób.

Ponadto do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona kuchnia i living room z TV SAT, bezprzewodowy Internet w całym domu oraz miejsca do parkowania samochodów.

  • internet na terenie obiektu
  • kuchnia do dyspozycji gości
  • parking

Wyposażenie pokoi

  • łazienka
  • prysznic
  • tv

Szukaj na mapie